cozumler-header2

Çözümler

Üstün nitelikli ‘KRCPACK’ Ambalajlarında gelişmiş üretim teknolojilerine dayalı üretim gücü, uzman çalışan kadrosu, kaliteli hammadde kullanımı ve yıllara boyu edinilmiş tecrübe birikimi yer almaktadır.

lazerkesim

Lazer perforasyon esnek ambalajlarda “kolay yırtılma” amaçlı olarak yüksek hızlı üretim hatları üzerinde esnek ambalaj malzemelerinin mikro perforasyonlu ve/veya çentikli  olarak üretilmesine olanak sağlar. Esnek ambalaj malzemelerinin mikro-perforasyon özelliği, taze ürünlere maksimum raf ömrü kazandırır ve depolama süresi için kendiliğinden havalandırma sağlar.

 

 

Esnek ambalajın daha kolay açılmasını ve tekrar kapatılarak ambalajın içindeki ürünün tazeliğinin korunmasına yönelik esnek ambalajlara yapılan bir uygulamadır.

Esnek ambalajlara, herhangi bir yere asmak için askı deliği, meksika şapkası (Euro hole) ya da kolayca taşınabilmesi için el geçme uygulamaları yapılarak, ambalajların daha da kullanılışlı olması sağlanır.

 

Esnek ambalaj çeşitlerine uygulanabilen kapak uygulaması sayesinde kapak açılıp kapanabilir, torbaların daha sonra tekrar kullanılabilmesine olanak verir.